| enemyhay a întrebat:

Sunt pasionat de culturis.si vreau sa cumpar niste proteine si anume "izolat proteic din soia", stiu ca are o compozitie mare de proteine si de aceea o prefer. vreau insa sa stiu cum e cel mai bine sa o administrez, inainte... dupa antrenament?
multumesc mult
astept raspuns!
Stima!

3 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Da sunt foarte bune cele din soia, nu fac dezastru in organism cum fac celelaltehappy cel mai bine e sa le ei dupa antrenament, funda?happy

| PredatoR a răspuns:

Dupa antrenament se ia, pentru refacerea fibrelor musculare si cresterea muschiuluihappy

| MeUFO a răspuns:

Mde! La ficatul tău te-ai gândit? Dar la rinichi?
Sfatul meu e să te hrăneşti bine, cu fripturici, cu ciuperci (sunt foarte bogate în proteine), cu ouă şi să nu foloseşti astfel de concentrate.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/