| IBlockBusterTerrier a întrebat:

Targ de animale? In Moldova unde stiti? Barlad-Vaslui-Iasi-Galati. As vrea un Amstaff negru. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| miruna013 a răspuns:

Http://www.animale.ro/forum/showthread.php?t=63635&page=11 pentru pitbull
http://www.animale.ro/forum/showthread.php?t=62220&page=158 pentru amstaff
votbeste pe forum cu oamenii respectivi, majoritatea sunt crescatori, si vezi u...

| DolcE_7446 a răspuns:

La Iasi, in fiecare Duminica poti adopta/cumpara de la tirgul de animale din piata Tatarasi sud.
E la "2 baieti"... cauti un maxi taxi, sau iei un taxi si mergi pana acolo. sigur nu vei gresi, acolo intrebi de piata si te indruma lumea. desi e greu de omis...
Poti ajunge acolo cu tramvaiul 11, 13, 1 sau 3 sau autobuzul 121 (capat) sau maxi-taxi 18(tot capat). Alt punct de reper ar fi cladirea E-on moldova (e in spatele ei)...
Funda?

| Nicole a răspuns:

Poti sa cauti pe site acesta (toti din R.M.)

www.999.md

| Biencush a răspuns:

Parca pe ANIMALE.RO erau si vanzari si chiar donatii de animalute.Cu siguranta poti lasa un anunt si vei fi contactat de crescatori.