| NYØ2002 a întrebat:

Stiti cum pot scapa permanet de par cret? Stiti vreun specialist pe aici prin Moldova ca cum e Vaslui,Bacau,Iasi, Husi, Negresti, Barlad?

Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

În Bârlad, salon Irenne, coafeză Lorena, tratament cu Karatina, o recomand. Preț între 150-200, depinde de lungimea parului.

| NYØ2002 explică (pentru SimonaSimona01):

Vreau sa vorbesc cu tine pe Facebook.Si cum e faza cu lungimea parului? cand imi creste se face iar cret.Eu caut permanent

3 răspunsuri:
| gratargratar a răspuns:

Nu se poate scapa de parul cret, pentru ca ai inscris asta in gene. Asa o sa-ti creasca parul, indiferent cat il indrepti sau ce-i faci.
Nu vad care e problema cu parul cret...

| NYØ2002 explică (pentru gratargratar):

Nu imi sta cum vreau eu.Si cine *** vrea par cret? la fete mai merge.Am auzit de tratamentul cu keratina care iti indreapta parul