| LeiAdrian a întrebat:

Cate firme in domeniul agriculturii exista in Romania in special in orasele din Moldova : Iasi, Galati, Vaslui etc. Sunt destul de multe ca sa existe multa concurenta sau sunt putine?

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Nu sunt prea multe, dar sunt cateva foarte mari cu care nu poti concura.la Vaslui e Porumboiu,la Galati, Trita Fanita si Ioan Nicolae[ala care are Intragro], si mai sunt vreo 2 de care nu-mi amintesc acum. daca nu ai cel putin 100-200ha,este destul de greu.