| qieiqpalz a întrebat:

Tata s-a uitat la bicicleta mea acum cam 3 luni si a zis ca trebuie schimbata roata, fierul sa zic asa ca cica nu stiu ce are acolo jos unde se unesc spițele. Oare daca nu o schimb se va rupe roata? Vorbesc serios!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai asa ca imediat ma uit in globul de cristal sa vad ce inseamna "nu stiu ce are" "acolo jos, nu stiu unde"

| qieiqpalz explică (pentru suntserios):

Eu vb serios tu iti bati picioru

| suntserios a răspuns (pentru qieiqpalz):

Felul absolut stupid in care ai pus intrebarea m-a indus in eroare ca vorbesti serios

| qieiqpalz explică (pentru suntserios):

Daca nu am stiut cum sa explic ce sa fac? eu voiam doar un raspuns.