| anonim_4396 a întrebat:

Te rog nu da mai jos si citeste-mi intrebarea, am mare nevoie de ajutorul tau! Stiu ca nu este categoria corecta dar este cea mai vizitata. Am o mare problema cu hamsterul meu, de dimineata l-am gasit dormind, am incercat sa il trezesc dar nu raspundea, in continuare nu raspunde. Respira, isi schimba pozitia din cand in cand dar nu raspunde, de asemenea nu deschide ochii. Te rog daca stii ceva care m-ar putea ajuta, ti-as fi foarte recunoscator. Te rog, este viata unui suflet la mijloc!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Cred că este bolnăvior.
E posibil să-l fi ţinut în soare sau să-i fi dat să mănânce ceva rece, cum ar fi castraveţi de la frigider sau altă mâncare care nu i-a picat bine.
Dacă ţii atât de mult la el, du-l la medicul veterinar să nu regreţi mai târziu.
Acum 3 luni mi-a murit porcuşorul de Guineea şi crede-mă că mi-a părut foarte rău după el.
Pa-pa.

1 răspuns:
| Loredana10 a răspuns:

Cred ca e bolnav.