| anonim_4396 a întrebat:

Știți cum as putea sa îmi dresez pisica? Nu trimiteți o mie de linkuri, PLEASE. As dori sa îmi scrieți pur si simplu. Mai exact sa o fac sa meargă in lesa. Fara jigniri.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Pune-i lesa si plimb-o cat mai mult, pana se va obisnui happy Pisicile nu pot fi dresata ca alte animale, fac doar ce vor ele in general.

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Sa cauți pe Google daca pisicile pot fi dresate si o sa vezi ca da. Mulțumesc pentru ca mi-ai spus părerea ta.

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vei vedea niciodata o pisica dresata ca un caine, poti sa le inveti anumite lucruri dar este dificil. Pisicile sunt independente si fac ceva doar daca vor ele happy Nu ai pentru ce.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Am vrut sa dresez si eu o musca, da de aia mare nu mica, dar n-am reusit... laughing))