| Respekt a întrebat:

Știe careva de unde pot sa fac rost de costumul de joker? Joker interpretat de ledger. Sau dacă poți sa te duci la croitor și sa.ți facă el cămașa, pantalonii etc.

4 răspunsuri:
| Respekt explică (pentru Intruder19):

Și de exemplu dacă vreau sa.l fac la croitor. Cat crezi ca ar costa? Ai dat vreodată comanda asta la un croitor sau ai auzit măcar?

| Intruder19 a răspuns (pentru Respekt):

Nu orice criotor iti poate face asa ceva, si daca gasesti un criotor cu tot cu materiale te duce mai mult de 100 dolari toata treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza mult sa te duci la croitor, pana le face.