| Adela898 a întrebat:

Stie cineva cum sa imi mai stramtez pantalonii fara sa ii duc la croitor? Sau cum sa pun carne mai multa pe picioare ca sa imi vina iarasi bine? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Demonakita a răspuns:

Aaaaa.Scuze...nu am fost eu atent. Daca ai auzi ca painea neagra te scapa de grasime e adevarat.Eu am incercat paine normala si am picioare cat de cat mai frumoase chiar daca sunt baiat happy asa ca nu iti spun si cat sa mananci asta depinde de tine si cat de mult vrei sa mananci.Mult succes!:*

2 răspunsuri:
| Demonakita a răspuns:

Mananca 5 saptamani numai carne si oua in truna si o sa vezi ca o sa iti iasa.succes.funda?

| Adela898 explică (pentru Demonakita):

Hmm..Nu vreau sa devin cat un butoi....si nici un caz nu vreau sa mi se puna pe solduri....doar pe picioare daca s-ar putea

| Demonakita a răspuns (pentru Adela898):

Aaaaa.Scuze...nu am fost eu atent. Daca ai auzi ca painea neagra te scapa de grasime e adevarat.Eu am incercat paine normala si am picioare cat de cat mai frumoase chiar daca sunt baiat happy asa ca nu iti spun si cat sa mananci asta depinde de tine si cat de mult vrei sa mananci.Mult succes!:*