| Dayye a întrebat:

Știe cineva jocuri cu întrebări pe care persoana respectivă să le scrie fără să le spună, în care îl întrebi prima dată ceva (ce vârstă ai. 10 ani de exemplu) apoi îi pui alt set de întrebări care să se refere la aceleași întrebări dar să fie haioase...
adică ceva de genul:
Câți ani ai? Răspuns : 10 ani
și la un moment dat să pui o întrebare de genul *care să corespundă* Câți copii vei avea? și el să zică : 10 nu știu dacă mă înțelegeți eu nu prea știu să explic

1 răspuns:
| Adrian2k3d a răspuns:

Incearca pe ask sau pe omegal
Mult succes laughing