| Franci2 a întrebat:

Știe cineva un/o site/aplicatie bun(ă) de a face videochat și să câștigi bani in același timp? Mulțumesc, fara hate pls.????

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fara munca nu faci bani, videochatul este un site de prostitutie, tu mai bine fă o munca cinstita de care sa nu i ti fie rusine, nu prostitutie, esti fată? Ce varsta ai?

| Franci2 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Baiat

| Cora82 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ia mai du-te, ce destept esti. Daca faci videochat faci prostitutie? Si daca faci videochat si nu te atinge nimeni, poti sa il mai numesti prostitutie? Hai sa fim seriosi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cora82):

La videochat iti arati părtile intime ce daca nu te atinge tot site de prostitutie este

| Cora82 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da si? Hai sa recunoastem ca oricarei persoane ii place sa admire ceva frumos. Iar daca te uiti la poze sexy sa zicem pe internet, alea tot de prostitutie tin?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cora82):

Dar tu nu o faci pe gratis tu iei bani ca sa ti arati corpul pe internet

| Gogubustean a răspuns:

Bongacams