| anonim_4396 a întrebat:

TPU ajuta-ma. Ma doare capul de cat plang. Catelusul meu de la tara a murit azi, avea 13 ani aproape 14. Stiu ca era batran dar ...de ce sa moara? Toata copilaria mi-am petrecut-o cu el, era un caine cu adevarat special. Daca l-ati fi "cunoscut" c-ati fi dat seama. In ultimul timp nu am prea mai fost pe la tara si pe la el si asta ma doare cel mai tare. Va rog ajutati-ma, poate vi se va parea penibil dar eu il iubeam pe cainele acesta,

11 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Era destul de batran. Iar viata la caini nu dureaza mereu 15 ani, durata de viata depinde si de mediu in care a trait si depinde de fiecare caine nu e musai sa moara toti la 15 ani. Acum tu nu trebuie sa plangi gandeste-te ca asta e viata, a murit si acum s-a dus intr-un loc mai bunwinking. Anul trecut si mie mi-a murit pisicuta crying am fost foarte suparata si acum cand ii vad poza imi vine sa plang dar am trecut peste.

| Ramona000 a răspuns:

Pai cainele treieste cam 15 ani dar poate nu se stie a decedat sa zic asa de dor adica ii era dor de tine ori facuse o boala de la alt caini care nu se observa bine
nu stiu ce sa-ti pun cherry daca te-ai lua alt caine dupa o sa-ti aduci mereu aminte de el incearca sa ai o amintire cu el in minte si dupa sa zici ca a murit de batranete si dupa sa te gandesti la ceva ce-ti place asa am facut si eu cu papagalu de am plans 2 ani intru-na dupa el. incearca sa nu te nmai gandesti la ell sa zici ca asta a fost si sa te gandesti la ceva frumos.Dar eu zic sa pastrezii o amintire cu el ca cand cresti sa-ti aduci aminte cand erai cu el.

| anonim_4396 explică (pentru Ramona000):

Am foarte multe amintiri cu el, poze, si cate si mai cate, numai ca ele ma fac si mai mult sa imi fie dor de el.

| Ramona000 a răspuns:

Cand o sa cresti nu o sa mai plangi dar nu cred ca la omorat cinevacrying poate de batranete eu sper de asta ca de batranete e bine inseamna ca ai avut grija de el

| anonim_4396 explică (pentru Ramona000):

Eu cred ca asta e motivul. Nu prea a vea cine sa il omoare, bunicii mei erau mereu cu el...crying

| ombladon a răspuns:

Un caine traieste in jur de 15 ani asa ca...

| BlackD a răspuns:

Stiu cum este sa iubesti un caine atat de mult, sa petreci toate vacantele de vara cu el, sa iti fie aproape cand ai nevoie de cineva, o "persoana" in care poti avea incredere, niste ochi mari si patrunzatori carora nu puteai sa le spui "nu". si cate si mai cate. Caini imbatranesc si ei odata cu noi, dar ei parca prea repede. Imi pare rau pentru el si pentru ceea ce simti tu acum. Sper sa iti revi in cele din urma, acum cuvintele sunt de prisos.
Ai grija de tine, cineva acolo sus acum chiar sti ca te vegheaza >big grin

| anonim_4396 explică (pentru BlackD):

Stiu, cu siguranta ma vecheaza de undeva. Dar eu as fi preferat sa fie aici cu mine...dar asta este sad

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Poate o boala cine stie ori a fost otrava sau infectat ceva trebuie sa se fi intamplat.

| anonim_4396 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Acum imi vine si mai tare sa plang.cineva l-a omorat?

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Of,of,of,a meu il am de 19 ani si nu e mort ceva ori boala ori ceva a patin catelusul tau sincer ma doare sufletul ca animalul meu preferat este cainele.