| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am un caine carenu vede cu un ochi si a fost natut si chinuit[nu de mine sau de cei din familie]iar acum este la tara sunt departe de el si il bat cainii, ochiul ii curge sufera mult si nu mai stiu ce sa fac ma simt vinovata de toate asta il iubesc cel mai mult cand nu vroia sa bea apa ii dadeam din mana dar nu i-am aratat ca il iubesc! Inainte sa apara el mama imi spunea ca ma iubeste etc. si mi se parea super ridicol sa ii spun si eu dar dupa ce mi l-a luat pe caine mi-am data seama ce inseamna sa iubesti mama imi spunea cand eram la liceu ca ii e dor de mine iar eu ii spuneam sa ma lase in pace si cand veneam acasa ii spuneam lui puffy:mi-a fost dor de tine si atunci nu mi se parea rdicol il iubesc mai mult pe el decat pe parintii mei si sunt constienta ca intr-o zi o sa moara si imi vine sa plang! Este ciudat este ca si cum cainele meu m-ar respinge cum ii fac eu lui mama si eu as fi mama care il iubeste! Ii sunt ca o mama dar e departe si nu stiu cum sa ii spun ca il iubesc! Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| catthshshshs a răspuns:

Asa e cand indragesti animalele. Si te inteleg perfect. Stai linistita, ca o sa se faca bine happy