| c05m1n3l a întrebat:

TPU am 2 intrebari...Am un perus de o luna si unu de cateva zile.
1.Cat ii ia sa se adapteze?
2.Cum ii invat sa manance fructe?

Fundawinkingwinking big grin!

Răspuns Câştigător
| Ade1996 a răspuns:

Si eu am unul. AL meu s-a adaptat in cateva zile. Trebuie sa ii dai drumul rin casa, sa vorbesti cu el, sa te joci. Fructe ii poti lasa in cusca, daca vrea sa manance o sa ciuguleasca din ele. Pune-i o bucatica de fruct, nu mai mult ca vei irosi. Perusii nu prea sunt cu fructele. In schimb le place patrunjelul mai ales coada de la el.

1 răspuns: