| Barbu_Mario_1983 a întrebat:

TPU am un caine pe nume rex si nu stiu ce rasa e puteti sa imi spuneti eu cred ca este un malinoa dar nu stiu ce sa zic ca seamana si cu akita ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Daca nu știi ce raza e, 99% e vorba de un metis (maidanez, corcitura), nu de un câine de rasa.

| Barbu_Mario_1983 explică (pentru regis):

Regis poti sa imi spui cum pot sa trimit o poza ca am una cu el

| Barbu_Mario_1983 explică (pentru regis):

Ma poti ajuta sa pun o poza sa iti arat ce caine e

| regis a răspuns (pentru Barbu_Mario_1983):

Incarca aici si pune link:

https://uploadimage.ro/

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Am un prieten, il cheama Albert. Poti sa-mi spui cam cati ani are si ce culoare sunt ochii lui?