| IuhosMihaela a întrebat:

TPU cățelușa mea e bolnavă. Nu mănâncă nu se prea mișcă are 5 luni.
Un prieten a zis să-i pun usturoi măcinat in lapte si sa i dau o gura in fiecare zi. Ajutor ce să-i fac ce să-i dau. Va rog frumos răspunsuri rapide dai funda un milion de funde scriu cu lacrimi in ochi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul ala te uraste. Ceapa si usturoiul sunt toxice pentru catei.

Trebuie sa mergi cu ea la veterinar, n-ai cum sa-i dai nimic dupa ureche. Daca o ti acasa starea ei se agraveaza. Cu un tratament corect in 2 zile e deja pe picioare.

| Spliffwizard a răspuns:

Du-o la un veterinar cat mai repede!