| sweetys a întrebat:

Un aparat foto pana in 2000 lei? Si de unde pot sa il achizitionez? Imi place sa fac poze, dar telefonul nu imi mai satisface asteptarile si nici nu vreau sa il schimb.

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Poți încerca Panasonic
Lumix DMC-SZ10. Acest aparat poate fi folosit și pentru selfie și poate fi conectat cu telefonul prin wifi și făcut poze de la distanță și pot fi trimise direct pozele când e conectat cu telefonul. Și nu e foarte scump eu l-am cumpărat în Franța și am plătit 129 de euro, Încearcă să vezi dacă îl găsești la altex sau la flanco sau la media galaxi.