| sensa a întrebat:

Unde pot steriliza(castra) doua pisici fara stapan(femele) gratuit? sau macar mai ieftin? eu am gasit un articol insa e din feb 2010 si banuiesc ca"oferta a expirat". multumesc

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

La cabinetul OrtoVet sau PetVet.

| sensa explică (pentru Tourniquet):

La ortovet nu e gratuit.dar e 50 de lei(ceea ce e mai ieftin decat in alte parti).pe site-ul petvet nu am reusit sa intru.mersihappy

| Minnie a răspuns:

Poti intreba la un cabinet veterinar, mai bine ca ei nu stie nimeni. Ei te voi sfatui cel mai bine.