| Missperfect a întrebat:

URGENT! am o caine corso de 1 an de cateva zile are ochii rosii si am observat ca pe burta are niste bube si se tot scarpina in continuu! este ceva grav sau este din cauza caldurii? astept raspunsurile voastre!

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cred ca bubele alea sunt de la scarpinat, care sacrpinat poate avea mai multe cauze; 1.purici.2.alimentatie incorecta.3.lipsa deparazitarii interne[vermisori], s.a.m.d.

| Purple_4057 a răspuns:

Ar fi mai bine sa mergi la veterinar! Nu e bine sa stai asa...pentru siguranta...du-te!happy

| FartsMaker a răspuns:

Un singur si simplu raspuns "alergie"

| gyxy73 a răspuns:

Este de la alimentatie daca a_i dai oase nu i mai da