| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Am un mascul peruș de 2 ani.el a slabit foarte rău, are pieptul taios de slab ce e, sta cu penele umflate, tremura si acum nici nu prea mai mănâncă. e așa cam de 1 luna sau 2, i-am luat un antibiotic apoi o solutie pentru deparazitarea interna. o zi pare ca se simte mai bine dar apoi tot rău e.

Ce sa fac?

Vreo sugestie? A mai avut cineva cazul asta la un perus? Fara raspunsuri gen "du-te la veterinar "

2 răspunsuri:
| Anapanda a răspuns:

Uite un link unde te poti informa https://casacuperusi.wordpress.com/......-sanatate/ daca nu ar fi indicat sa il duci la un veterinar bun.

| Anapanda a răspuns (pentru Anapanda):

Fara nu*am scria din greseala