| adina02 a întrebat:

Urgent, funda.cateaua mea are pui in burta de putin timp mananca, bea apa, dar nu are pofta de viata imi este frica sa nu se intapl ceva sa nu mai inceapa sa manance sau sa nu mai bea apa.in plus vreau si niste sfaturi ca sa o prodejez si pe ea si pe pui.

Răspuns Câştigător
| Hannibal_3697 a răspuns:

Nu este nici o probleme, ce vezi la ea nu este lipsa poftei de viata ci oboseala ce apare cu sarcina.Trebuie sa faca miscare dar nu exagerat, plimbari, hranita corespunzator si cel mai important sa primeasca un culcus, unde va aduce pui la viata.

3 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

De ce nu o duci la veterinar? el o sa ti spuna ce are plus ca o sa ti spuna si ce sa faci atunci cand naste.

| adina02 explică:

Si daca tin cateaua la curte?

| adina02 explică:

Vreau amanunte.ce sa fac dupa ce se inasc mai multe chesti si cam cat stau catelusi in burtica mamei lor?