| TaraIdk a întrebat:

URGENT
De cateva zile cainele meu, de vreo 4 luni s-a schimbat complet. Nu mananca, nu bea, nu are chef de plimbare. Am vazut ca dintisorii din fata i se misca, asa ca ma gandesc ca de asta nu vrea sa manance. Daca ii dau fortat scuipa tot. Dupa ce mananca vomita. A venit astazi veterinarul si i-a facut doua injectii, nu stiu exact ce contineau. Maine va veni din nou sa ii faca un vaccin.
Vreau ceva sfaturi, nu stiu...
Multumesc!

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu te ingrijora! Ceea ce pateste catelusul tau este perfect normal. La 5 luni, majoritatea se transforma in ursi si fug in Asia, insa cu vaccinul potrivit el va reveni la starea lui normala si te va iubi pana la moarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I s-a facut sila de tine. Ar fi bine sa il lasi liber. Daca se intoarce, ii e sila de tine si nu stie cum sa iti spuna asta.

| PepsiGirl a răspuns:

Cred ca câinele tău are depresie.