| razvilol a întrebat:

Urgent pentru crescatori de papagal. Am 4 nimfe 2 dintre ele au inceput sa faca oua de duminica iar celelalte 2 au inceput de miercuri problema e ba perechea care s-a pus in nainte nu ii lasa pe ceilanti in cuibul care au depus oua intraa peste ei si ii bate. i-am multat tot cu oua in alta cusca oare o sa mai stea pe oua?

4 răspunsuri:
| FkThRz a răspuns:

Inainte* Da vor sta pe oua, sunt constienti ca au si din moment ce sunt langa ei e si normal sa creada ca sunt ale lor.

| razvilol explică (pentru FkThRz):

Scuze pentru grseli am scris repede si sunt si obosti acum am ajuns acasa laughing)) am mers cu trenu 5 ore laughing

| FkThRz a răspuns (pentru razvilol):

No problem.:p

| razvilol explică:

In nainte sa ii mut stateau intr-o voliera mare si aveau 2 cuiburi separate.