| Miky69 a întrebat:

URGENT!

Un prieten are o catea ( pitbull ) de 11 luni si nu are musculatura foarte dezvoltata. Ar vrea sa fie mai mare... dar nu creste cu antrenament si mancare buna. Vreau sfaturi despre suplimente ( proteine, etc.)!

Răspuns Câştigător
| maryo238 a răspuns:

Creste masa musculara daca face si exercitii de tractiune cu ea, de la o greutate se creste treptat. si nu creste dsupa noapte, trebuie sa ai rabdare, normal.

1 răspuns:
| SherryXoX a răspuns:

O sa creasca in timp, dupa 1 an o sa se vada niste rezultate, dar trebuie sa faca exercitii inf iecare zi, si pedigree sa.i dea