| KinderBeeeib a întrebat:

V-am zapacit cu intrebarile mele pentru ca sunt nebuna dar aveti si voturi si fundite! Sa trec la subiect mai stiti din intrebarile mele anterioare cei care nu stiti va lamuresc acum [ a fatat o catea 7 catei iar mama lor avea o boala dar puii nu o au si mama lor a disparut iar acum eu am grija de ei] mi-a zis cineva ca s-a uitat la ei dar erau toti baieti straight face In fine, sa zicem ca sunt baieti dar eu vreau :
1.Este unul mai mare decat ceilalti si mai dezvoltat si este atat de gras ca se impiedica de el cand merge si imi place mult e mai diferit de ceilalti si imi place mult de el am prins mult drag si peste cateva saptamani vin hingherii si nu stiu ce sa fac ca sunt sigura ca ii va lua ( asa se intampla mereu ) dar pe ei nu mai suport si vreau sa ii ascund cumva ca in casa nu ii pot lua.

2.Inafara de cel precizat mai sunt 2 sau 3 mai dezvoltati ca restul nu au ochi la 1 luna. sad Vreau o idee de un nume pentru acel catel gras love struck (e baiat el ) pentru ca la restul astept sa mai creasca putin.

Merci ca ma-ti ascultat DIN NOU. Funda si vot! Povestea e mai mare dar nu am vrut sa va plictisesc dar totusi daca vrea cineva sa o auda sa dea add happy

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Păi, bună.
Nu știu ce să spun, cum să-i ascunzi.
Și era o metodă : CASA.
Dar dacă nu poți să-i iei, uff.
Dar nu ai tu un loc secret al tău în care să nu-i știe nimeni?! thinking trebuie să ai.

Și ai putea să-i pun numele "Pufuleț", "Deshu", "Grăsunel laughing ", nu știu. pe moment nu prea am idei.
Dar ai putea să-i pui "Odi", "Pampilică", Ursache", "Ursuleț". Mna, dacă nu-ți plac, asta e sad. Eu am încercat!

| KinderBeeeib explică (pentru xRebecaaa):

Deshu e un nume original si super dragut il ador love struck love struck love struck de mult caut un nume original si ciudat! Ai fundita!

| xRebecaaa a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Multumesc :*

4 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

Dacă stai la bloc, încearcă să găsești o cutie mare, curată și pune-i acolo în grădinița blocului.Cutia pune-o într-un colț și acoper-o cu crengi si frunze.
Dacă stai la casă, bagă-i în curte.

Papi, Toto, Chip.