| Mihaela a întrebat:

Am mai pus intrebarea, dar nu am primit raspuns. Vreau niste idei pentru ceva filmulete de pe blogul meu. Ma puteti ajuta?
Un top cu 5 idei ar fi perfect.
Dau fundita la cele mai creativa.

http://mariuka-d.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar fi interesant sa faci filmulete despre:
1.Hi5-il - mai mult decat o lume virtuala?
2.Adolescenti de 2011
3.Top 5 tari de vizitat
4.Make-up - Cum sa te machiezi ca (celebritate)
5.Best & Worst of 2010

Sper ca ajuta!

4 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat, pe locul 1 ai putea pune http://www.youtube.com/watch?v=ApKGYvuZTng&feature=player_embedded
Mai intain uita-te la videoclip, iar dupa ce rezi cu lacrimi poti sa-l pui pe blog :d

| Heliodor a răspuns:

Sincer blogul te reprezinta, deci trebuie sa contina ideile tale, fi naturala si sincera asta conteaza cel mai mult

| Mihaela explică:

Nu cred ca ati inteles, majoritatea.
Deci, stiu ca blogul ma reprezinta, dar ideile nu trebuie neaparat sa fie ale mele, pentru ca eu fac filmulete pentru oameni, prieteni, si pentru cei care ma injura.
Filmuletele au diferite teme. si in ele eu vorbesc despre ceva anume.
@Anonim, m-am gandit si eu sa fac un filmulet "how to make up like Blair Waldorf din Gossip Girl".
Multumesc de idei, si mai astept sugestiile voastre!

| Alina_2047 a răspuns:

Poza cu tine facut in fiecare zi in slideshow. Exemplu http://www.youtube.com/watch?v=SkYXiYZVpMc&feature=related