| florynnaa a întrebat:

am fost la picnic cu familia, si cainele meu a mancat seminte. le-a mancat cu tot cu coaja. poate pati ceva? ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa speram ca nu va pati nimic, semintele sunt sanatoase!

Multumesc pentru ca m-ai facut sa rad sanatos!

Animalutzele ne rezerva uneori si faze din astea!

| DareToKnow a răspuns:

Buna! Si al meu a mancat si n-a avut nimic laughing oh go on Nu-ti face griji!winking Si in legatura cu partea cu, coaja, doar nu voiai sa le decojeasca...big grin Cainele e caine!hee hee

| AdiSR a răspuns:

Creşte floarea soarelui în el... Nu are ce să păţească!

| Loly a răspuns:

Stai linistita.
si cainele meu mananca seminte de rupe laughing
nu pateste nimicwinking

| danco a răspuns:

laughing ce sa pateasca?
si eu mancam asa cand eram mic.

| danutza45 a răspuns:

Si cainele meu a mancar dar.

cu prima ocazie le-a eliminathee hee

deci nu a patit nimic.