| Kenzor55 a întrebat:

Va rog eu frumos sa raspundeti urgent.Am 2 zebre australiene,un mascul si o femela, iar femela in ultimele 2 zile mi-a ouat 2 oua.Le-am bagat in coltul in care a ouat ea un cuib din pene si paie,dar vad ca el tot trage de cuib si il da spre mijlocul coliviei,si vad ca tot pe gratar se pun amandoi, chiar daca nu mai e nici-un ou acolo si ouala sunt in cuib.Ce sa fac? Vreau raspunsuri gandite si dau funda!

1 răspuns:
| LaughOutLoud a răspuns:

Eu zic sa ii lasi sa faca cum stiu ei.In natura nu le muta nimeni cuibul. Oricum sa iti traiascahappy