| Robert_George_2001 a întrebat:

Pentru două cinteze (zebre australiene) ar trebui o cușcă mică, medie sau mare? Adică o să vreau să facă și pui.Și cum pot deosebi un mascul de o femelă?

FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| qDario a răspuns:

Eu am avut zebre australiene si am avut cusca medie. Le placea la nebunie!

| qDario a răspuns:

Si eu am avut zebre australiene si am avut cusca medie. E ok asa.
Le placea.

| qDario a răspuns:

Ca sa faca pui nu stiu ce trebuie sa faci. Ale mele nu ai facut pui si parca barbatii aveau culoare mai diferita...