| Chifan_Alin_1998 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, sora mea mi-a dat cainii cu o substanta numita " Super Killer 25 EC ". Au inceput sa aiba mancarimi foarte, foarte dese, se scarpina aproape incontinuu. Nu stiu ce sa le fac, am cautat pe net, dar degeaba. Va rog frumos daca stiti, sa-mi spuneti. M-ar ajuta foarte mult pentru ca-mi iubesc cainii. ( pechinezi )

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate a facut prea concentrata solutia.
Fa-le baie si intreaba medicul veterinar.
Daca nu au bube, fa-le baie!
O ZI BUNA happy

| Violleta2022 a răspuns:

Pune pe mama sau tata sa sune la veterinar si sa explice cu ce au fost dati si reactia lor daca este normala.

| AwareSty a răspuns:

Cheamă un medic veterinar, poate s-a mai confruntat cu astfel de cazuri.

| GalaxyDiva a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un medic veterinar... poate au o reactie alergica.