| kamitza a întrebat:

sunt intr-o mare dilema ma puteti ajuta? sunt impreuna cu un baiat de 5 luni cu care ma inteleg super bine ma iubeste si il iubesc dar din pacate sta in severin iar eu aproape de craiova(va dati seama ca e o distanta foarte mare intre noi) problema e ca un baiat cu care vroiam sa stau de mult m-a sunat si mi-a zis ca vrea sa stea cu mine(el este din oras cu mine si il iubesc si pe el). acum nu stiu ce sa fac si pe cine sa aleg. ajutati-ma va rog frumos

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti 2 persoane deodata asta e un basm dintr-o carte. Ala care e departe nu tine asa ca il lasi si vezi ce faci cu asta din oras de la tine.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Doar o curva iubeste mai multe p^^e deodata. Judecand dupa varsta ta, de mica ai ajuns. Felicitari!

| Cristinutzzzza a răspuns:

Pai pentru unu trebuie sa ai sentimente mai puternice! daca crezi ca cel de la apropiere te face sa te simti iubita la fel ca cel de la distanta alege-l pe el. daca crezi ca la cel de la distanta ti mai mult fi cu el.nu conteaza ca e la distanta pentru ca puteti vb la tel va puteti vedea si vizita chiar/. gandeste-te la persoanele ce au relati cu baieti care pleaca in alte tari cate 3, 4 lui si nu pot sa ii vada.u trebuie sa alegi unul pentru ca e urat sa vb cu ambi pentru ca la sfarsit vei ramane fara niciunu! Gandeste-te bine ce avantaje ai cu cel de aici si ce avantaje ai cu cel de acolo cum sunt ei k persoana.si sa ai grija k nu cumva sa te desperti de actual si sa-l iei pe cel de la tine din oras si sa iti dea teapa.de cele mai multe ori baieti se dau pe langa fata si le zic marea cu sarea pana o castiga apoi uita.worried e alegerea ta oricum pe unul trebuie sa iubesti mai mult! daca nu te poti decide renunta la amandoi ia o pauza si vezi ce se intampla.succesbatting eyelashes fundabatting eyelashes?

| SoryIna a răspuns:

Gandeste-te bine la care din ei ti cu adevarat. Nu e vorba de departare. Eu sunt impreuna cu iubitul meu de un an si o luna si eu sunt din Brasov si el e din Rosiori. Sunt 300 de km intre noi dar nu conteaza acest lucru pentru ca ne iubim cu adevart. Gandeste-te bine inainte sa faci o greseala.