| raresuq a întrebat:

Va rog frumos, sunt disperat, am un pui de pisica, un motanel mic, un pui și azi l-am dus la veterinar și acum seara când sa ma pun sa ma culc am zis sa-l mângâi puțin și l-am mângâiat pe piept și a început sa mieune de durere, oare ce are? Credeti-ma sunt foarte atașat de puiutul asta, ce as putea sa-i fac? Va rog ajutați-mă

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Dacă durerea persista atunci du-l înapoi la veterinar.

| Ilovedinero a răspuns:

Du-l la veterinar, spune-i sa ii faca un control amanuntit.Stiu ca veterinarii din ziua de azi nu se prea ocupa cu astea deoarece am lasat-o pe bunica sa mearga sa ia carnetul de sanatate de la un veterinar si veterinarul a spus in carnetul de sanatate ca e baiat( dupa nume) dar de fapt imi fata cateaua de 2 ori pe an. Sper ca puiul se va face binee cat mai curad. Daca doar acum ai observat sa aiba dureri si pana acum nu a stat ghemuit intr-un colt si sa miaune de durere sunt sanse mici sa moara insa trebuie sa mergi la veterinar cat mai repede ca sa nu creasca sansele

| HXNER a răspuns:

Du-l inapoi la veterinar cat de repede se poate.