| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult mult mult mult de tot vreau un catelus bichon de orice fel si alb sau crem imi doresc de mult timp unul caut de cateva saptamani am cautat anunturi m-am interesat peste tot da sunt prea scumpi si nu imi permit daca cineva poate sa-mi dea unul spre adoptie sunt mare iubitoare de animale si in casa mea am toate conditiile de care are nevoie un astfel de catel am cautat peste tot si mereu cand sa cred ca unii ii dau spre adoptie de fapt cereau sume mari pe ei, tanjesc dupa aceasta rasa va rog mult de tot ajutati-ma, eu nu sunt prea norocoasa de felul meusad am avut mai mult ghinion in viata decat noroc, daca cineva are sa-mi dea spre adoptie si se afla in alt oras decat Baia Mare poate as reusi cu un transport pentru animale.Va rog mult de tot sa aveti sufletul mare si sami daruiti unul, daca aveti un bichon ce urmeaza sa faca pui va rog sa-mi dati mie unul ca oricum in general animalele cand fac pui fac mai multi 4-5-6, deci va rog frumos din tot sufletul meu. Sper sa aveti inima mare.Multumesc!sad:-

10 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Imi pare foarte rau sa iti zic dar nu cred ca vei gasi pe cineva sa iti doneze un pui de bichon.

| piciuk a răspuns:

Ehheeee... Romanii nu gasesc in cresterea cainilor decat o modalitate de a face bani... ei cred ca vand catei. dar de fapt sunt niste suflete... imi pare rau dar un bichon te duce la mai mult de 200 de euro... si daca stai bine sa te gandesti. e foarte pretentios. trebuie dus des la veterinar. toaletare de 2 ori pe zi... gandeste-te ca daca nu ai bani sa il iei... poate nu vei avea nici sa ii oferi ceea ce ii trebuie si va deveni un catel nefericit. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofer spre adoptie bichonita neagra cu pietul alb gasita in Baicoi, deparazitata eventual contribuim la sterilizare
tel 0722223708

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IMI PARE RAU SI EU CAUT UN CATELUS DARNU AM GASIT NU PREA MULTE Sanse ca mine cand vad imagini cu catelusi plang ca n-am si eu dar oricum am doi papagali dar totus vreau un catelus pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau astfel de catelus dar cred ca o sa-mi cumpar unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Da, cine ti da gratis? cand pot lua pe ` puy 200 de eurostraight face poate may mult! nu cred ca ay sanse!sadpare rau:*!

| denisa_4752 a răspuns:

Offf! si eu imi doresc la fel ca tine un catelus din asta! dar e prea scump si nu cred ca cineva ti ar da unul gratis sadsi mie imi pare rau

| leea a răspuns:

Deea eu am un pui de bichon(hawaian). Are aproximativ 1 an! In legatura cu donatia, donatie ramane!
Uite in cazul in care vezi mesajul meu si mai e valabila dorinta ta, mailul meu este: dishwalla_dokie@yahoo.com si vorbim mai multe!
O noapte frumaoasa

| leea a răspuns:

Deea eu am un bichon(hawaian, adica negru cu guleras alb) in varsta de aproximativ 1 an(cu toate vaccinurile facute/cu carnetel de sanatate) si as fi interesata sa'l dau spre adoptie!
Daca mai este valabila dorinta ta, iti las mailul meu(id-ul): dishwalla_dokie@yahoo.com si putem vorbi mai multe acolo!
O noapte frumosa si astept un raspuns