| elisarktis a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti si bunei fete de mine la o intrebare happy.
In trecut am avut multe experiente neplacute cu caini. Dupa ce ultimul caine pe care l-am avut(vara asta) a fugit de acasa, iar mai demult Cleopatra catelusa mea Terier Irlandez a distrus gradina si gazonul si dupa a trebuit sa o >ducemdupa ce cainele meu husky sa pierdut si el parinti nici nu mai vreau sa auda de caini. Insa eu asi da orice sa mai am unul daca e nevoie ii fac propria casa cu 2 etaje.Cum sa imi conving parintii sa imi mai cumpere un caine?

1 răspuns:
| lavinia_4553 a răspuns:

Spune-mi de unde esti? nu te intreb din rautate. dar stiu cam din fiecare regiune a tarii cum se pot convinge parintii ca nu sunt toti la felhappy... daca vrei imi spui daca nu treaba ta