| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Stie cineva un magazin din Bucuresti de unde pot cumpara animale de companie, un caine sau o pisica. Puteti sa imi dati si un site al acelui magazin? Sau daca nu ce alt cadou i-as putea oferi iubitei mele cu care fac curand 6luni.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Daca stii ca isi doreste un anumit animalut il poti lua. Numai sa nu il iei doar de dragul unui cadou.
Catei sau pisici au la Animax in Afi Palace. Eu acolo am vazut.