| cutremur a întrebat:

Salut TPU,pe scurt, in curand o sa fie ziua de nastere a iubitei mele,si, fiind departe de mine(de 6luni) nu stiu ce cadou as putea sa-i fac,cateva idei mi-ar prinde bine daca tot suntem o comunitate tongue, multumesc,

P.S dau funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa un video cu fotografiile voastre sau ia unul gata facut de pe youtube,cauta cu rabdare,pentru ca sunt o multime care exprima exact asta,departarea,dorul si urarea in sine.
Poti sa-i faci si o colectie cu melodiile voastre si sa i-o trimiti,totul virtual si, nu stiu daca ai timp, dar ai fi putut sa te gandesti sa-i trimiti o felicitare, o scrisoare scrisa de tine si sa-i urezi ceea ce doresti, sa-i spui cat de dor iti este de ea...intelegi.
Daca reusesti, scrie repede o felictare si de ziua ei trimite-i si video-ul, cred ca o dubla surpriza o s-o faca fericita!
happy
Foloseste-ti imaginatia!

| cutremur explică (pentru greece12):

Unde pot creea o felicitare pe care sa o salvez in pc ca imagine? am gasit undeva da nu pot salva decat s-o trimit imediat big grin

| greece12 a răspuns (pentru cutremur):

Foloseste http://www.youtube.com/editor,poti face linistit un video intreg, poti pune fotografii cu voi, muzica, orice!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu cat te incanta pe tine daca noi iti spunem ceva de genul: un parfum bun, un lantisor etc. Tu esti cel care stii gusturile ei, bugetul tau, noi nu putem decat sa ne dam cu parea asa, in genere. Fiind si la distanta, este posibil ca cel mai indicat sa fie sa-i dai un telefon, sa-i urezi clasicul "La multi ani!", sa-i spui ca o iubesti si ca iti este dor de ea.

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie Swarovski

| Love_Flori_1995 a răspuns:

Du-te la ea! happy