| atvLoVeR a întrebat:

Voi ce ati alege dintre nokia x8, sony ericsson xperia 10x mini, nokia 6760 slide, Lg kc 910i renoir, Samsung Galaxy Ace S5830, HTC Wildfire S?! Nu stiu pe care sa il aleg si am nevoie de parerile voastre! Cateva argumente! Primiti o funda si restul vot!winking

6 răspunsuri:
| AzZy a răspuns:

Nokia x8winking

| ZuZu_5648 a răspuns:

Nokia 6760! imi place cum arata laughing) funda?

| Gabriel1 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace S5830.

Am comparat telefoanele in 5 minute.In mare pot sa iti spun ca 2-3 telefoane nu rezista mult la baterie mai ales ca au aplicatii multe care consuma mult.(Nu mai stiu care dintre ele).Iar celelalte au diferse puncte slabe la procesor sau memoria RAM.

| DiamondCat a răspuns:

Salut! Mie imi place HTC Wildfire.

| Daniel97 a răspuns:

Eu as alege HTV WIldfire S la specificatii este un pic mai bun, iar in privinta suportului HTC este mai serios decat Samsung Mobile.(Eu am Galaxy S si a trebuie sa astept 5 luni pentru update de la 2.2.1 la 2.3.3, asa ca...). Oricum alegerea iti apartine.

| cristian_6176 a răspuns:

Eu aleg Samsung galaxy