| ApofissPapaya a întrebat:

Ce ati alege intre LG E510 Univa sau "Hub", Samsung Galaxy Fit si Sony Ericsson Xperia X10-mini. Motivati alegerea. Multumesc si funda! happy

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

LG E510 Univa- deoarece urasc Samsung si xperia e prea mic si subtire.

| gohsty a răspuns (pentru CristineDelaruss):

Si eu vreau s imi iau telefon.as fi preferrat de la germanos c am abonament. poti s imi dai o indicatie? as prefera cu android happy si pana-n 8 milioane si in ce priveste intrebarea tot LG ziceam si euwinking

1 răspuns: