| MrWrestleMania a întrebat:

De Craciun vreau sa imi iau un telefon. Si nu pot sa aleg dintre astea: Samsung Galaxy S I, Samsung Galaxy S II, Iphone 3G, Iphone 4S, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini, Sony Ericsson XPeria play. Toate imi plac, toate sunt bune... numai ca nu stiu care sa aleg. Stiu ca majoritatea ati alege iphone dar sunt si scumpe si nu prea fiabile. Dintre acestea care ati crede ca ar fi bun pentru multe aplicatii, widgeturi, internet si multe jocuri?

5 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

E naspa aleasa comparatia, Samsung Galaxy S 2 este de departe cel mai bun, iphone este o fita, restul nu conteaza.

| euu33 a răspuns:

Nu iti recomand iphone decat daca vrei un telefon doar ca sa te lauzi cu el. Daca as fi in locul tau as alege Samsung galaxy sII sau Sony Xperia play.Stiu ca e cam tarziu sa iti dau un raspuns dar poate te ajut cu ceva.Te pup! :*

| Кристи a răspuns:

Eu as alege Iphone 4S sau Samsung Galaxy S 2 big grin

| BoBo07 a răspuns:

Iphone 4S clar happy

| VIDEODEK a răspuns:

Samsung Galaxy S 2