| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum faceti sa uitati de un caine pe care nu l-ati mai vazut de vreo luna sau doua?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca poti iti iei altul. E cel mai bine, daca nu, incearca sa iti gasesti o preocupare care sa iti abata gandurile de la el! Cu timpul nu mai doare asa tare lipsa lui, dar de uitat, nu il uiti!

| Roby67 a răspuns:

Depinde, daca ar fi murit sau daca ar fi "fugit de acasa"? Da detalii

| Lorelai a răspuns:

Ma rog pentru el sa-i fie bine si ma gandesc ce bine va fi cand ne vom revedea.

| greenish a răspuns:

Iti iei altul.eu zic ca asa il vei uita cu timpul.bafta