| Andreea213 a întrebat:

Voi cum va jucati cu catelul vostru?

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Alerg cu el
Il mai încât trucuri de dresaj
Sezi
Cu jucăriile ei
Ne intrecem
Iesim la plimbare

Tot ce se poate facewinking

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Cu "fetitele" ma pot juca, sunt de talie mica si mijlocie, dar cu cel mare.e de jale, daca se ridica in 2 labe, te darama, asa ca, doar fiul si sotul se joaca cu el.
Ma joc cu ei asa cum simt si depinde si de dispozitia mea...
Important este ca, catelul sa simta ca este alintat si bagat in seama.
O seara buna happy

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns:

Aport, alergi cu el!

| BeagleLover a răspuns:

Cu urechile ca imi place sa il enervez si incearca sa ma muste! rolling on the floor Nu stiu, e foarte amuzant, mentionez ca e beagle si are urechile imense! big grin