| Barbie331 a întrebat:

Buna TPU si tuturor. Voi cum va-ti descrie catelul vostru (daca aveti)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea inteligent pentru un animal. Daca ii spun sa se opreasca se opreste. Ascultator. Cand il cert se uita cu niste ochi mari la mine si ma face sa zambesc. happy

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Desteapta si foarte frumoasa, este pedigree din parinti campioni, corker spaniel auriu.

| baru a răspuns:

Salut. Faca parte din familie. Un suflet nobil, o inima mare, curajos, si devotat. Merita tot si toata atentia. Este nemaipomenit. Pa

| Barbie331 explică:

Foarte frumos Crissa! Foarte frumos! Brovo!

| CrySsa_4535 a răspuns:

Sharky al meu e un catel special. E foarte foarte energic si se bucura de fiecare clipa pe care i-o acorzi. e ascultator dar foarte alintat in schimb! E o parte din mine si ma iubeste cu adevarat.eu nu il vad ca pe un animal ci ca pe un copil.il am de la 1 luna si jumatate, acum are 2 ani si jumatate aproape.simte cand vin de la liceu, e la usa si ma asteapta cu o jucarie in gura sa ma joc cu el. iar cand sunt trista vine langa mine cu ochii aia ai lui de milog si ma pupa. e cel mai frumos, destept, intelegator caine pentru mine si il iubesc nespus.nu stiu ce o sa fac cand Doamne Fereste o sa imbatraneasca si o sa trebuiasca sa ma paraseasca.nici nu vreau sa ma gandesc la asta!

| Akid a răspuns:

Eu am 3
totsi sunt fffff gelosi unul p altul
ffff jucausi
ffff afectuosi
daca ma vad ca sunt trista sar totsi p mine si ma inveselesc
laughing)
ffff simpatici
fffff mari:o
sunt toti cat mine
bine deh` sunt ciobanesti
si clar
rolling on the floor
curajosilove struck
fff inteligentsi toti
loiali
si sunt ca niste frati mai mari de ai mei
fac parte in familie
love struck
ii adorrrr

| alinutza83 a răspuns:

Alintat, jucaus, afectuos, curios, gelos!
Ca un copil mic dornic de afectiune si cunoastere.