| anonim_4396 a întrebat:

Voi in cat timp v-ati invatat catelul/catelusa sa isi faca nevoile afara?

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Pai daca esti un bun dresor ca sa spun asa il poti invata in cateva zile dar daca esti un incepator iti poate lua chiar si o saptamana pentru ca cainele trebuie certat ca pe un copil pana intelege si el intelege chiar daca e un caine are creier, gandeste si daca nu-l pui la punct ca sa faca nevoile afara el le face tot unde vrea el.

| InViataReala a răspuns:

O saptamana!
Fundaa?

| anonim_4396 explică (pentru InViataReala):

Numai o saptamana? :O cum?

| SnaKy a răspuns:

Depinde si de varsta catelului/catelusei dar dureaza mult. Sper ca ti-am fost de folos