| AndreeaCdr a întrebat:

Vreau si eu ceva: cine vrea ca sa inre pe contul meu de pe Lady Popular, si sa joace: Sudoku(greu), Concentrare(cat mai repede) Puzzle image (greu) Simon Says, Turnul haoi (greu') Master Bind (pana la 3) Razuieste, Duelul modei. Adic toate jocurile. Doar cine se pricepe foarte, foarte bine la astea. Ii sau id-ul meu :dreea89@yahoo.com, si il vreau si id-ul acelei persoane care vrea sa ma ajute, aici pe TPU, la comentariu.
Nu prea ma pricep la jocurile astea, si de acea vreau sa ma ajute. O sa-i dau pe mess user si parola de pe Lady
Popular. Si vreau sa fie o persoana care face jocurile astea in fiecare, adica fara nici o greutate.( cu experienta).
Multumesc. Funditatonguebig grin:X:*

3 răspunsuri:
| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Eu vreau, am si eu cont si intru in fiecare zi

| Saraaaa a răspuns:

Eu vreau

| AndreeaCdr explică:

Daca vrei, da-mi id-ul tau.