| alexRE a întrebat:

Vreau sa am un HOBBY ciudat, ce imi sugerati?

7 răspunsuri:
| MisSToXiC a răspuns:

Daca esti baiat ti s-ar potrivi:fotball, tenis, karting, karate,... poti dansa hip hop sau alte genuri de dansuri pentru.baieti
daca esti fata ti s-ar potrivi:dansul, modelling, pictura, actoria,...
cate si mai cate!
fundita?
xoxo.

| anyska a răspuns:

Poti colectiona servetele, tricota, faca anumite constructii din materiale reciclabile etc

| MadRaven a răspuns:

Invata chineza sau japoneza cum am facut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bungee-jumping de la 50 de metrii cu coarda de 40 de metriihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca'te de un stil de dans... hip hop, breakdance. Deja Cu fotbalu la noi in tara nu mai faci nimic asa ca. Daca pana la urma te hotarasti gandeste'te inainte sa te apuci sa nu faci din obligatie ci doar pentru ca iti place si pentru ca asa simti tu nu pentru ca zice parkourvaly de ex laughing peace peace sign

| AlexutuDeiu a răspuns:

Parkour, este un sport urban
La fel si FreeRuning
Parkour-ul te ajuta sa ajungi mai repede de la A la B
Te ajuta si este si distractiv : Mai multe detalii pe http://www.traceurs.ro/forum/
Freeruning-ul este un sport ceva mai periculos cu scheme care cred ca leai mai auzit (Backflip, Flip, Stat in maini).

Eu spun sa faci Parkour
Scheme le gasesti aici si cum se face : http://www.traceurs.ro/forum/index. php? board=12. 0

| Mishooletz a răspuns:

Lol laughing). Roade-ti unghiile laughing)