| Bebiitzsa a întrebat:

Vreau sa cumpar catelus de rasa beagle 2-4 luni din timisoara cine cunoaste pe cineva sau cine are va rog sa-mi scrieti pe privat. Ms mutl FUNDA

2 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna am eu catel beagle dar nu dau ci vr doar sa te anunt e greu sa il cresti si ii cade mult par te anunt doar dar ia-ti daca vrei atat de mult sunt foarte draguti

| iureadiana a răspuns:

Am eu catelus beagle de vanzare. Mai esti interesata? Eu sunt din Botosani.iar catelusul are 2 luni si jumatate. Astept raspuns.