| saidlaura a întrebat:

Vreau sa cumpar un i-phone folosit de pe net si vreau livrat in bv va rog! 1

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.okazii.ro/cautare/iphone/telefoane-mobile.html gaseste-ti telefonul si vezi ca poti lua legatura cu el telefonic si iti poate oferii detalii de livrare! Parerea mea personala este sa va intalniti sa vezi telefonul fata in fata (sunt multe fake-uri si poate nici nu arata ca in poza si nici nu este ieftin ) Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si? care`i intrebarea?