| JojoMik a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un! phone cat costa?

Răspuns Câştigător
| KKKKiller a răspuns:

Adelina,eu am un iphone 4 negru luat la abonament. Daca vrei sa ti-l iei la liber e undeva pe la 18-25 de milioane depinde de memorie.Eu am de 8 GB, luat la abonament si am platit 12 milioane si abonamentul e 50 euro pe luna la cosmote, care au cel mai ieftin abonament pentru iPhone.Chestia cu scapatul+spartul nu prea conteaza atata timp cat iti iei o husa cu fibra de carbon care e vreun milion. Oricum, sper ca ti-am fost de ajutor.One Love, Peace!

3 răspunsuri:
| Valentin55 a răspuns:

Pai un iphone 4 costa de la 20 de milioane in sus...winking fundita?

| JenniferJannet a răspuns:

Nu-ti lua iphone! gandeste-te ca daca il scapi o singura data s-a distrus! mai bine ia.ti un telelfon de la Samsung! te sfatuiesc bine ca si eu am un telefon foarte bun de la Samsung.

| JojoMik explică (pentru JenniferJannet):

Stiu... dar o sa imi iau husa. Ms oricum