| Mickkkkyy a întrebat:

Vreau sa cumpar un papagal, sunt interesat in mod special de pretul unei nimfe sau a unui papagal cu capul auriu ( Aratinga cu capul auriu ). Daca stiti informatii despre papagali care traiesc 30-35 de ani si costa pana in 200 RON imi puteti spune. DAU Funda!

5 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Sunt digura ca informatiile astea le gasesti online pe magazinele de animale. Nu gasesti dealeri pe aici

| Mickkkkyy explică (pentru LexiEla):

Nu gasesti un pret pentru animale, pe mine ma intereseaza pretul unor anumiti papagali, dar nu am gasit un pret anume ci doar informatii, daca stii tu un site unde scrie pretul unei nimfe si a unu papagal cu capul auriu ( Aratinga cu capul auriu ) te rog trimite-mi linkul si-ti dau funda!

| Mickkkkyy explică (pentru LexiEla):

Dami linkul unui site unde scrie PRETUL unui papagal cu capul auriu ( Aratinga cu capul auriu ) sau a une nimfe sau a unor papagali de pana in 200 RON.

| LexiEla a răspuns (pentru Mickkkkyy):

As vrea sa te ajut dar nu gasesc. Oricum, bafta si in caz ca.ti cumperi sa il pastrezi sanatos :*

| Mickkkkyy explică (pentru LexiEla):

Mersi mult!