| andreycz a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu un hamster pitic si nu stiu cat costa si ce e mai bine sa iau, femela sau mascul? funda

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Un hamster pitic costa inre 5 si 7 lei.O cusca cu toate dotarile, rotita, picratoare, casuta si castron costa 40-50 lei.Mai bine sa iti cumperi un mascul caci sunt mai blanzi. Femelele musca si nu le prea place sa le atingi.
P.S.-Cumpara 2 hamsteri caci daca ai doar unul, va muri mai repede.Da-le mancare speciala pentru hamsteri.Pentru mai multe informatii despre hamsteri lasa si tu un mesaj la mine. Funda?

2 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Noi nu suntem Google. Du-te la cel mai apropiat magazin de animale şi întreabă-i pe ei. Sfat: nu mai pune întrebări stupide că îţi iei adio de la TPU.

Baftă!

| papy123098 a răspuns:

Nu-l baga in seama. cam in jur de 20-30 lei si o cusca incepand de la 50 lei(asta daca n-o iei second)